Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

4 TRIKI, KAS UZLABOS IZSKATU UN PAŠSAJŪTU

Ir vairāki triki, kas uzlabos izskatu un pašsajūtu par sevi un savu ādu. Ja tu jūties labi, tad arī izskatīsies labi!

  1. MIRDZOŠA ĀDA.

Mēs jūtamies skaistas, kad jūtamies veselīgas, un mirdzoša āda ir pirmais, kas liecina par veselīgu organismu. Mirdzoša, mitrināta un tvirta āda ļaus izskatīties veselīgai. Mirdzošu ādu vari panākt ar regulāru ādas pīlingu, kas atbrīvosies no atmirušajām ādas šūnām, uzlabos ādas virskārtas apasiņošanu. Pēc pīlinga, bagātīgi palutini ādu ar eļļām vai krēmiem. Ja vēlies izskatīties veselīga un mirdzoša arī bez kosmētikas, izmanto mazu pilīti eļļas un iesmērē uz vaigu augšējās daļas, zem acu zonas un lūpas iesmērē ar lūpu balzamu – tā panāksi veselīgu un mirdzošu (eng: glowing) izskatu.

  1. KOPTI NAGI.

Pat ja nekrāso nagus, tad svarīgi tos tāpat uzturēt tīrus, novīlētus un kārtīgus. Sievietes nagiem vienmēr jāizskatās koptiem, tas signalizēs par to, ka tev rūp kā tu izskaties. Neļauj nagu lakai nodrupt vai pārāk ilgi atrasties uz nagiem. Sakopti nagi ļaus justies labāk, un tādējādi uzlabos pašsajūtu.

  1. IEMĀCIES LABĀKO MAKE-UP TEHNIKU SAVAI SEJAI.

Internets ir pilns ar dāžadām make-up jeb kosmētikas uzklāšanas pamācībām. Ja vēlies izskatīties uz 100, tad iemācies jaunas tehniskas nianses par savas sejas tipa (apaļas, ovālas, sirdsveida vai kvadrātainas) labāku papildināšanu ar dekoratīvo kosmētiku. Trenējies mājās un uzlabo savu prasmi make-up uzklāšanā.

  1. DIENĀS, KAD IR SLINKUMS..

tad vienīgā lieta, ko izdari – izmazgā, izžāvē matus un izmanto apaļu vai parastu matu ķemmi, ar kuras palīdzību žāvējot matus ar fēnu pacel saknes, ieveido matus, nolīdzini tos. Tīri un kopti mati tūlītēji ļaus izskatīties labāk, pat ja nav vēlmes domāt par apģērbu vai uzklāt dekoratīvo kosmētiku. Vizuāli mati  “aizņem” lielāko daļu tavas galvas zonas, tāpēc, ja parūpēsies, ka tie izskatās tīri un kārtīgi, uzreiz būsi uzlabojusi pašsajūtu par sevi un savu izskatu.

Nu, vai jūties labāk? Galvenais atceries, ka iekšēji justies labi ir svarīgāk, tāpēc parūpējies par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.