Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

3 TRIKI MĀKSLĪGĀ IEDEGUMA UZKLĀŠANAI

Sākoties rudenim, vasaras iedegums pamazām sāk balēt. Vēlmi pēc tumšāka ādas toņa palīdz iegūt mākslīgais iedegums – krēmi, putas, salvetes, losjoni, spray tan, utt. Uzklājot kādu no mākslīgā iedeguma produktiem, tas pēc uzklāšanas uz ādas, pakāpeniski attīstoties, rada tumšāku toni.

Daudzi izvēlās paštonējošus līdzekļus visa gada garumā, ņemot vērā kaitīgo saules staru ietekmi uz ādu un citus faktorus, kas ierobežo vai aizliedz ilgstoši atrasties saulē. Citi izvēlas uzturēt vasarā jau iegūto iedegumu, papildinot ar mākslīgo iedegumu gada aukstākajos mēnešos.

Mākslīgā iedeguma uzklāšana var likties vienkārša, taču tie, kas to ir izmēģinājuši var droši apgalvot, ka tas reizēm prasa lielāku piepūli kā šķiet.

3 padomi mākslīgā iedeguma vienmērīgai uzklāšanai
  1. SKRUBIS pirms pašiedeguma uzklāšanas ļaus atbrīvoties no sausas un atmirušās ādas. Sausās ādas zonās pašiedeguma krēms uzklāsies un attīstīsies nevienmērīgi, tāpēc svarīgi pīlinga procedūru veikt pirms mākslīgā iedeguma uzklāšanas. Izmantojot skrubi pirms paštonējošā līdzekļa uzklāšanas mazinās plankumu vai nevienmērīgu pleķu risku, kas parasti ir sausas vai raupjas ādas zonās.

2. MITRINOŠAIS KRĒMS VAI LOSJONS ir jāuzklāj pēc skrubja lietošanas zonās, kur dabiskā veidā ir raupjāka āda – elkoņi, ceļi. Paštonējošais līdzeklis būs vienmērīgāks, ja ādai nebūs dalītas zonas ar sausākas un raupjākas ādas zonām. Pagaidi, lai krēms kārtīgi iesūcas ādas (līdz pat 3 stundām) pirms sāc uzklāt paštonējošo produktu.
3. NESĀC AR TUMŠĀKO pašiedeguma līdzekļa toni. No sākuma, iztestē līdzekli vietās, kur to nevarēs redzēt (ciskas, vēders) un pārliecinies par paštonējošā līdzekļa intensitāti un toni. Pastāv iespēja, ka mākslīgais iedegums attīstīsies uz oranžīgu un nepatīkamu toni, tāpēc, iespējams, nāksies iztestēt vairākus piedāvātos mākslīgā iedeguma produktus līdz nonāc pie “īstā”.

Mākslīgais iedegums nebūs vienāds ar saulē iegūto iedegumu, tāpēc mākslīgā iedeguma uzklāšana jāuztver kā prasmes, kuras nepieciešams trenēt. Lai gan paštonējošie līdzekļi nenomazgājas tik viegli kā dekoratīvā kosmētika, toņa piemeklēšana un eksperimenti vizuālā tēla uzlabošai ir līdzīgs process kā jauna tonālā krēma piemeklēšana.

 

Lai skaists mākslīgais iedegums!