Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

10 JAUNGADA APŅEMŠANĀS, KAS JĀIZMĒĢINA 2022. GADĀ

Jaunais gads jau gandrīz klāt, un ir pēdējais laiks, lai izvēlētos jaunas jaungada apņemšanās, kas padarīs tavu dzīvi labāku un laimīgāku. Piedāvājam 10 jaungada apņemšanās, kas jāizmēģina 2022. gadā.

  1. SNIEDZ KOMPLIMENTUS katru dienu. Komplimenti ir ātrākais veids kā vairot prieku ne tikai sev, bet arī citiem. Jo vairāk pozitīvu emociju tev apkārt, jo labāk. Šogad iesāc ar ieradumu – teikt komplimentu vismaz 1 reizi dienā sev, draugam, vīram, kolēģim, svešiniekam.
  2. IZLASI VIENU GRĀMATU KATRU MĒNESI. Ja esi nopirkusi daudz grāmatu, kurām tā arī nav sanācis pieķerties, iesakām jaunu apņemšanos 2022. gadā – viena grāmata katru mēnesi. Šādā veidā vari mest izaicinājumu, kas ļaus pavadīt mazāk laika pie TV vai viedierīcēm, un vairāk pavadīt laiku mācoties ko jaunu, papildinot vārdu krājumu un kopumā baudot jaunākās grāmatas.
  3. PIEZVANI, NEVIS RAKSTI ZIŅAS. Mūsdienās arvien vairāk pazūd sarunas, jo tas tiek aizvietots ar ērto ziņu rakstīšanu un emocijikonām. Uzturi un bagātini attiecības savā dzīvē ar pilvērtīgām sarunām, kuras ieplāno regulāri. Jā, arī komunikācija ir jāplāno.
  4. VAIRĀK GATAVO MĀJĀS. Ja esi ieradusi veikt ēdiena piegādes uz mājām, tad šogad pamēģini veltīt laiku gatavošanai un iemācīties jaunas receptes.
  5. ZIEDO DRĒBES. Mums visiem ir drēbes, kuras neesam ģērbuši vismaz gadu vai esam atlikuši uz īpašu gadījumu, kas nekad nepienāk. Visas šīs drēbes kādam var noderēt un radīt prieku jau tagad, un tu to vari kādam dāvāt vienkārši ziedojot.
  6. NETENKO. Ja šis ir ieradums, kas pēdējā laikā pārņēmis katru sarunu ar draudzenēm vai kolēģēm tad pamēģini šādu apņemšanos – vairs netenkot. Tas varētu būt grūti, ja esi ieradusi runāt par citiem, taču pamēģini pastāstīt par tām grāmatām, ko lasi katru mēnesi vai par kaut ko pozitīvu un iedvesmojošu.
  7. SAKLĀJ GULTU KATRU DIENU. Būsi pārsteigta par produktīvo sajūtu, ja katru rītu iesāksi ar gultas klāšanu.
  8. STAIPIES UN SPORTO. Tas uzlabos tavu veselību un pašsajūtu. Iesāc rītu ar jogu vai staipīšanās vingrojumiem. Esi aktīva, dodies pastaigās.
  9. RAKSTI PATEICĪBAS KATRU DIENU. Beidz dienu ar vienu lietu, par ko esi šodien pateicīga. Vari pateikt to galvā vai pierakstīt.
  10. MAZĀK RUNĀ, VAIRĀK IEKLAUSIES. Un attiecības kļūs labākas.

Lai izdodas 2022. gadā!