Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

3 PADOMI ORGANIZĒTĀKAI VANNAS ISTABAI

Lai vannas istaba kļūtu par miera ostu tavā ikdienā, to nepieciešams uzturēt kārtīgu un organizētu. 3 padomi organizētākai vannas istabai.

  1. ATBRĪVOJIES NO LIEKĀ

Lai atbrīvotos no liekā, nepieciešams definēt – kas ir lieks tavā vannas istabā? Iespējams, tās ir pustukšas šampūnu pudeles, kuras nepatika smaržas dēļ vai kosmētikas līdzekļi ar beigušos derīguma termiņu. Vairākas krēmu bundžiņas, kas stāv kopā ar putekļu kārtu. Viss, kas iztaisa nepatiku, nerada prieku un netiek lietots vismaz 1x nedēļā – atbrīvojies no tā. Minimālismam būtu jāienāk katrā mājā, jo tas ne tikai palīdz ieviest kārtību, bet arī atbrīvo vietu tikai tam, kas rada prieku un pievienoto vērtību.

  1. TURI VIRSMAS TĪRAS

Nekas tā nepiesaista uzmanību, kā vannas istabas plaukti un virsmas, kas ir pilni ar krāsainiem produktiem un spilgtām etiķetēm. Iepakojums radīts, lai tas piesaistītu tavu uzmanību veikalā, taču mājās tas izskatās raibi un bezgaumīgi. Lai šo raibumu noņemtu no acīm, ievēro principu – turēt uz redzamām virsmām tikai 3 galvenās lietas, kuras lieto visbiežāk, katrā zonā, bet pārējo organizē atsevišķi kastēs, atvilknēs un citās vietās. Virsmas uzreiz izskatīsies tīrākas un ikdienā būs vieglāk tās kopt, iztīrīt putekļus.

  1. IZMANTO ORGANAIZERUS jeb TRAUKUS/KASTES ORGANIZĒŠANAI

Vannas istaba ir vieta, kurā ir skapīši, atvilknes un reizēm to uzbūve nepalīdz organizēt produktus un vannas istabas piederumus tā kā gribētos. Iegādājies kastes, grozus, traukus, saliekamus metāla organaizerus, kurus var salikt, piesiprināt un ielikt kā papildus sadalītājus plauktos un atvilknēs. Jo vairāk mazāku nodalījumu, jo vieglāk atrast lietas un uzturēt kārtību vannas istabā. Kaste priekš matu produktiem, grozs priekš tīrīšanas piederumiem, mazs metālisks organaizers make-up, ķemmju turētājs, u.c. Mūsdienās pieejami dažādas organaizeru variācijas, kas ļaus veik papildus uzlabojumus, lai tava vannas istaba kļūs arvien organizētāka.

PAPILDUS PADOMI:

  • Izmanto elegantus ziepju traukus un paliktņus;
  • Iegādājies šķidro ziepju trauku, kas iederēsies interjerā;
  • Atbrīvojies no veciem, nolietotiem dvieļiem un iegādājies jaunus, vienkrāsainus dvieļus;

Lai tava vannas istaba kļūst organizētāka!