Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Kā mazināt striju veidošanos?

Kā mazināt striju veidošanos? Strijas, tāpat kā celulīts ir bieža ādas problēma sieviešu vidū, kas rada diskomfortu un kompleksu par savu ķermeni. Lai gan tā ir pilnībā dabiska parādība ādas staipīšanās procesā, un bieži vien attīstās grūtniecības periodā, sievietes vēlas tik vaļā no stijām vai mazināt to izskatu.

Apskatīsim 4 veidus, kā vari mazināt striju veidošanos:

  1. Veselīgs uzturs.

Veselīgs uzturs ir pirmais, kas var palīdzēt ādai atkopties no strijām vai mazināt to rašanās iespējamību nākotnē. Veselīgam, ar uzturvielām apgādātam organismam, būs lielākas iespējas sevi dziedēt, būt elastīgākam un tvirtākam, nekā ja uzturā lieto daudz neveselīgu un nevērtīgu pārtikas produktu klāstu.

  1. Ķermeņa kopšana – mitrinošie produkti.

Strijas veidojas ādas staipīšanās procesā, kad ādai ir pārlieku liela slodze un tā nespēj apgādāt staipīšanās zonu ar pietiekoši ātru šūnu atjaunošanos. Ādai ir nepieciešams veselīgs tvirtums un to var nodrošināt, ja āda ir mitrināta un pabarota. Krēmi, jogurti un eļļas, kas satur vērtīgas sastāvdaļas, kā piemēram, dabiski augu dziedinošie ekstrakti, advancētākas sastāvdaļas, piemēram, hialuronskābe, u.c. spēs mazināt strijas ātrāk un efektīvāk, kā arī samazināt to rašanās risku nākotnē.

 

  1. Pīlings ar skrubi.

Šūnu atjaunošanās procesus var paātrināt stimulējot asinsriti un attīrot atmirušās ādas šūnas, un to var izdarīt ar skrubi. Izvēloties pietiekoši efektīvu skrubi, iespējams mazināt esošās stijas un novērst tās nākotnē. Mēs iesakām kafijas skrubjus, kura sastāvā ir brūnais cukurs, Himalaju rozā sāls, malta kafija un citi dabiski skrubenti.

  1. Sports.

Vēl viens veids, kā dabiski dot organismam iespēju atjaunoties un kļūt tvirtākam, ir caur sportu. Sportošana ne tikai fiziski uzlabo izskatu, bet arī caur svīšanu un asins cirkulācijas uzlabošanu, tas palīdzēs mazināt strijas.

Ādas kopšanā ir svarīga regularitāte, lai sniegtu rezultātus. Dažādu ādas defektu rašanos ietekmē dzīvesveids, stress, nogurums, miega trūkums, emocionālā pašsajūta un arī citas ar ķermeņa veselību saistītas lietas.