Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

AUZAS – DABISKS UN VĒRTĪGS ĀDAS KOPŠANAS PALĪGS

Auzas jeb sējas auzas ir graudaugs, kuru izmanto gan pārtikai, gan lopbarībai. Auzu graudi ir veselīgi un tos bieži izmanto radot dažādus putraimus, miltus, diētisko pārtiku un arī bērnu pārtiku. Taču auzām ir vēl viens papildus ieguvums, kas padara tās par vērtīgām – to ietekme uz ādu un tās veselību.

Auzu graudus izsenis lieto, lai ārstētu sausu vai iekaisušu ādu. Tīrā veidā auzas var lietot arī uzreiz uz ādas, tās aplejot un iegūstot auzu pienu (auzu pārslām paliekot burkas/trauka apakšā, ūdeni, kas kļuvis balts, atdala citā traukā), un to vēlāk izmanto tiešā veidā uzklājot uz sausajām vai iekaisušajām vietām. Vēl viens tīrs un dabisks veids kā izmantot auzu labās īpašības, aplejot auzu pārslas un padarot tās mīkstākas, lai vēlāk uzklātu un lietotu kā masku vai skrubi.

Auzās ir antioksidanti un tām piemīt pretiekaisuma īpašības, kas palīdz dziedēt ādu no dažādām nepilnībām. Auzas mitrina ādu un to sastāvā ir vitamīns E, kas pierādīts kā ļoti vērtīgs vitamīns ādas veselības uzlabošanai. Auzu pārslas var izmantot arī kā maigu, attīrošu skrubi, kas būs saudzīgs un netraumēs ādas virsmu cilvēkiem ar jutīgāku ādu, kā arī tās spēj uzlabot arī kologēna veidošanos dabiskā veidā, kas ļaus ādai atgriezt tvirtumu un svaigumu. Auzas uzsūc arī lieko sebumu, kas palīdzēs taukainas ādas īpašniekiem, gan uz ķermeņa, gan sejas ādas, kā arī tas ir dabisks attīrītājs.

Kā SKRUB izmanto auzas produktos?

SKRUB izmanto auzu pārslas daudzos savos produktos, to labo īpašību dēļ. Zemāk redzēsi visus SKRUB sortimenta produktus, kuros esam pievienojuši auzas:

MELOŅU SKRUB kafijas skrubis

AUZU SKRUB kafijas skrubis

KOKOSRIEKSTU SKRUB kafijas skrubis

BUMBIERU UN APRIKOŽU SKRUB kafijas skrubis

AUZU masāžas ziepes

 

Auzu pārslas ir sen novērtēts palīgs skaistumkopšanā, kas ticis izmantots jau sen. Auzas, kas pievienotas skrubju un masāžas ziepju sastāvā palīdzēs mīkstināt ādu, kā arī piešķirs ādai veselīgu mirdzumu, sadarbojoties ar pārējām sastāvdaļām.