Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Dabisks veids kā iegūt skaistu un starojošu ādu?

Laikmetā, kad tvirtu, jauneklīgu un skaistu ādu sola katra skaistumkopšanas līdzekļa burciņa, nepieciešams atcerēties par dabiskajiem līdzekļiem kā uzturēt ādu veselīgu un starojošu. Mūsu āda ir pakļauta ļoti daudziem ārējiem un iekšējiem faktoriem, kas neļauj atklāt tās veselīgo un tvirto izskatu, un nomāc tās dabisko starojumu.

Stress, alkohols, neveselīgs uzturs, ūdens trūkums organismā, gaisa piesārņojums, hormonālais disbalanss, u.c. Šie visi faktori spēj mainīt ādas izskatu un ilgtermiņā radīt akni, grumbas, sausu, kairinātu un apsārtušu ādu.

 

Krēmi, losjoni, pieniņi, mazgājamie līdzekļi.. tie visi sola uzlabot ādas skaistumu un veselību, taču visa pamatā ir ādas ārstēšana no iekšienes. Kā zināms, āda ir spogulis, kas parāda to, cik veselas ir mūsu zarnas un iekšējie orgāni.

 

Zemāk lasi 5 padomus, kā uzlabot ādas stāvokli dabiskā veidā:

 

  1. Ūdens. Dzer dienā 2 – 3 L ūdens, lai iekšējie orgāni tiek apgādāti ar visu nepieciešamo šķidrumu. Tava āda par to pateiksies. Izmēģini 1 nedēļu, katru dienu dzert vismaz 2 L ūdens un pamani atšķirību savā pašsajūtā.

 

  1. Atpūties un izgulies. Katram cilvēkam ir savs minimālais un nepieciešamais atpūtas periods naktī. Kādam nepieciešamas 8 stundas miega, citam pietiek ar 4 stundām netraucētas atpūtas. Neiemaini savu miegu pret seriāliem Netflix, un Tu katru dienu jutīsies enerģiska un atpūtusies.

 

  1. Ēd daudz zaļumu, dārzeņu, tauku un proteīnu. Veido ēdienreizes tā, lai nepaliktu vēlme pēc kāda neveselīga našķa. Zarnas un āda pateiksies par veselīgām maltītēm ikdienā, kā arī ilgtermiņā jutīsies enerģiskāka.

 

  1. Regulāri dzer probiotiķus. Zarnu mikrofloras problēmas bieži vien noved pie ādas problēmām, tāpēc regulāri dzer probiotiķus, kas uzlabos zarnu mikrofloru. Probiotiķi ne tikai uzlabos imūnsistēmu, bet arī uzlabo minerālvielu uzūkšanās spēju no pārtikas, tāpēc svarīgi, ka ieturi veselīgu maltīšu ritmu visā probiotiķu lietošanas garumā, kā arī pēc tā.

 

  1. Lieto SPF aizsargkrēmus. Saules stari ilgtermiņā paātrina ādas novecošanos un pigmenta plankumu rašanos, kā arī potenciāli spēj izraisīt nopietnākas saslimšanas, kā piemēram, ādas vēzi. Lieto saules aizsargkrēmus uz sejas un ķermeņa, lai pasargātu to no nevēlamajām saules staru sekām. Ieteicams lietot SPF 30, SPF 50, lai nodrošinātu labāku aizsardzību.

 

Īstais ceļš uz veselīgu un dabisku skaistumu sākas no iekšienes. Rūpējies par sevi un savu ādu, ēdot un dzīvojot veselīgi. Ievērojot visus padomus, Tu ne tikai jutīsies labāk un enerģiskāk, bet Tava āda vizuāli un no iekšienes staros.