Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

Šajā komplektā ietilpst:

KAFIJAS MASĀŽAS ZIEPES

Kafijas masāžas ziepju reljefā ir iestrādāta maltā kafija, kuras struktūra, līdzīgi kā skrubis, veicina atmirušās ādas nolobīšanos un uzlabo asinsriti. Kafijas ziepēm ir salds kafijas aromāts, kas lieliski piepildīs jūsu vannas istabu. Pretcelulīta masāžas ziepes, pateicoties formai un struktūrai, ideāli palīdz veikt dziļo masāžu problēmzonās. Ziepes ir veidotas uz šī sviesta bāzes, kas padara ādu īpašu maiga un samtainu. Kad masāžas reljefs nomazgājas, aromātiskās ziepes lieliski kalpo kā parastās ziepes, piemēram, roku mazgāšanai, un tās joprojām saglabā savu aromātu un maigo iedarbību.

Kafijas masāžas ziepju sastāvā ir maltā kafija, kas rūpējas par vieglu pīlingu ikdienas lietošanai. Ziepju sastāvā ir mitrinošais šī sviests, kas masāžas laikā baro ādu un padara to maigu un samtainu. Ziepju reljefa virsma sniedz maigu masāžu, kafija veicina asins cirkulāciju un attīra no atmirušajām ādas šūnām, padara ādu gludāku un veselīgāku.

Lietošana: iemasē ziepes samitrinātā ādā. Noskalo ar ūdeni.

Sastāvs: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea butter), Polysorbate 20, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidronic Acid, Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder, Parfum (Fragrance).

 

AUZU MASĀŽAS ZIEPES

Auzu masāžas ziepju reljefā ir iestrādāti mazi auzu pārslu gabaliņi, kas kalpo kā maigs abrazīvs, veicot masāžu problēmzonās. Auzu ziepēm ir salds un garšīgs aromāts, kas līdzīgs šokolādes cepumiem. Auzas saudzīgi attīra ādu un rūpējas par tās gludumu. Ziepes ir veidotas uz šī sviesta bāzes, kas padara ādu īpaši maigu un samtainu. Kad masāžas reljefs nomazgājas, aromātiskās ziepes lieliski kalpo kā parastās ziepes, piemēram, roku mazgāšanai, un tās joprojām saglabā savu aromātu un maigo iedarbību.

Auzu masāžas ziepju sastāvā ir auzas, kas rūpējas par maigu pīlingu ikdienas lietošanai. Ziepju sastāvā ir mitrinošais šī sviests, kas masāžas laikā baro ādu un padara to īpaši maigu un samtainu. Ziepju reljefa virsma sniedz patīkamu masāžu, kafija veicina asins cirkulāciju un attīra no atmirušajām ādas šūnām, padara ādu gludāku un veselīgāku.

Lietošana: iemasē ziepes samitrinātā ādā. Noskalo ar ūdeni.

Sastāvs: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea butter), Polysorbate 20, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidronic Acid, Avena Sativa (Oat) Flakes, Parfum (Fragrance).

 

MELLEŅU – ŠOKOLĀDES MASĀŽAS ZIEPES

Melleņu masāžas ziepju sastāvā ir ogles pūderis, malta kafija un lufa, kas rūpējas par efektīvu pīlingu lietošanai ikdienā. Ziepēm piemīt kārdinošs šokolādes un melleņu aromāts, kas piepilda vannas istabu to lietošanas laikā. Ogles pūderis attīra ādu, absorbējot liekās taukvielas un netīrumus. Mitrinošā šī sviesta ziepju bāze masāžas laikā baro ādu un padara to īpaši maigu un samtainu. Ziepju reljefa virsmas, lufas, kafijas un ogles pūdera kombinācija sniedz patīkamu masāžu, kā arī attīra no atmirušajām ādas šūnām, padara ādu gludāku un veselīgāku.

Lietošana: iemasē ziepes samitrinātā ādā. Pēc tam noskalo.

Sastāvs: Aqua, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitol, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Palmate, Sucrose, Citric Acid, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Charcoal powder, Coffea Arabica (Coffee) Powder, Fragrance, Luffa Cylindrica (Loofah).

 

KOKOSRIEKSTU MASĀŽAS ZIEPES

Kokosriekstu masāžas ziepju sastāvā ir magoņu sēklas, zilais kaolīna māls un lufa, kas sniedz vieglu pīlingu lietošanai ikdienā. Ziepēm piemīt salds un kārdinošs kokosriekstu un mandeļu piena aromāts, kas uzlabo garastāvokli. Magoņu sēklas baro un aizsargā izteikti sausu ādu, nodrošina to ar svarīgām taukskābēm. Ziepju bāze veidota no mitrinošā glicerīna, kas masāžas laikā baro ādu un padara to īpaši maigu un samtainu. Ziepju reljefa virsmas, lufas un magoņu sēklu kombinācija sniedz patīkamu masāžu, kā arī attīra no atmirušajām ādas šūnām, padara ādu gludāku un veselīgāku.

Lietošana: iemasē ziepes samitrinātā ādā. Pēc tam noskalo.

Sastāvs: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Stearate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate, Etidronic Acid, Kaolin (Blue clay), Fragrance, Papaver Somniferum Seed, Luffa Cylindrica (Loofah).

 

 

Masāža kā daļa no ikdienas mazgāšanās rituāla. Visi mūsu radītie produkti ir roku darbs, kas tapuši ar mīlestību, rūpējoties par Jūsu labsajūtu, skaistumu un veselību.

Nesen apskatītie

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now
massage soap
4 MASĀŽAS ZIEPJU KOMPLEKTS
30.00

Ir noliktavā