Visiem pirkumiem virs 35 EUR Bezmaksas piegāde

3 LIETAS, KAS ILGTERMIŅĀ TEV LIKS JUSTIES LABĀK

Kā justies labāk – emocionāli un fiziski? Mēs iesakām tev izmēģināt ieviest savā dzīvē 3 lietas, kas ilgtermiņā tev liks justies labāk.

Ievies kārtību un prieku savā dzīves telpā.

Mūsu dzīves telpa var būt gan mājas, gan biroja galds, gan konkrēta zona mājā, piemēram, guļamistaba. Katram ir savs stūrītis, kur pavadām vairāk laika nekā citur. Fiziska savas dzīves telpas iekārtošana tā, lai tas raisa pozitīvas emocijas, rada vēlamo gaisotni un liek vēlēties tur atrasties ir tas, kas uzlabos tavu dzīves kvalitāti un ilgtermiņā liks justies labāk. Kā to izdarīt? Pinterest un Instagram iedvesma par knifiņiem, kas palīdzēs atšifrēt sev ērtāko iekārtojumu vai interjera elementus, un rutīnveida tīrīšana un organizēšana tā, lai šajā dzīves telpā nekad nebūtu galvassāpes atrasties. Ja ikdienas steigā nesanāk uzturēt kārtībā visu māju vai dzīves telpas, tad izvēlies savu stūrīti par prioritāšu saraksta augšgalu. Atrodoties tīrā un pozitīvi uzlādētā telpā, ikdienas darbi un paradumi mainīsies uz labo pusi.

Ieplāno laiku sev.

Esi savas labsajūtas un veselības darbību koordinators vai “priekšnieks”. Kurš gan cits ieplānos laiku, lai dotos pie sen vajadzīgā friziera, trenera vai terapeita? Uzstādi sevi prioritāšu augšgalā. Tu pati organizē veselīgu dzīvesveidu, kas sastāv no maziem, veselīgiem paradumiem, piemēram, ja tev svarīgi ikdienā ēst veselīgi un tavs lielais mērķis ir mainīt savus ēšanas paradumus uz veselīgiem, tad ieplāno nedēļas ēdiena sagatavošanas vakaru svētdienā, un neļauj nekam citam atturēt no šī “priekšnieka” uzdevuma. Tāpat vari ieplānot neapspriežamu bloku kalendārā ar sevis apkopšanas aktivitātēm, kā piemēram, vanna, kārtīga skaistumkopšanas rituālu tūre – uzacu korekcija, sejas maska un ķermeņa pīlings ar kafijas skrubi. Tiklīdz veltīsi laiku sev, tev būs vairāk enerģijas un vēlmes ikdienā nodoties citiem. Kad tu nejūties labi, tad šķiet, ka visa pasaule ir pret tevi, tāpēc ieplāno laiku savas mentālās un fiziskās veselības uzlabošanai.

Veselības prioritizēšana.

Roku rokā ar iepriekšminētajiem padomiem, veselība ir pats galvenais, kam jāpievērš uzmanība visas dzīves garumā. Nevajadzētu domāt par veselību tikai tad, kad tā jau sākusi sabrukt. Esi proaktīva, kad iet runa par savu fizisko un mentālo veselību. Ja nepieciešama atpūta – ņem atvaļinājumu tagad, ja nepieciešama ikgadējā veselības pārbaude – dodies bez vajadzības pie ārsta. Tiklīdz sāksi uztvert veselību par galveno prioritāti, viss iestāsies savās vietās, jo sapratīsi, ka esi atbildīga arī par savu pašsajūtu ilgtermiņā.